Technika i Montaż Ogrodzeń Ogro Opole
Technika i Montaż Ogrodzeń Ogro Opole

Oferta półproduktów

Od początku sezonu 2009 roku, oferujemy pełną gamę półproduktów do wytwarzania Ogrodzeń w systemie OGRO. W skład systemu wchodzą wszystkie elementy metalowe potrzebne do wykonania pełnowartościowego kompletnego Ogrodzenia. Kilkanaście rozmiarów i typówprzęseł,bramy skrzydłowe, bramy przesuwne, furtki, słupki, balustrady oraz wszystkie akcesoria.

Oferta półproduktu skierowana jest do wszystkich zainteresowanych wytwarzaniem nowoczesnych ogrodzeń wysokiej jakości z gotowych elementów, oraz oferowania ich hurtowo i detalicznie, na swoim regionalnym rynku zbytu.

Zalety takiego rozwiązania :
– bardzo wysoki zysk jednostkowy !
– znikomy poziom inwestycji finansowej do uruchomienia produkcji
– szybkość działania i krótkie terminy z gotowych elementów
– niezależność od terminów oferowanych przez innych producentów
– dostępność półproduktu z magazynu
– możliwość uzyskania wyłączności regionalnej na produkcję

Sygnałem do działania dla wszystkich potencjalnych zainteresowanych powinno być bardzo duże zainteresowanie naszą ofertą na Targach Poznańskich -BUDMA 2009.

Przy nawiązywaniu kontaktów z klientami, postępujemy w myśl zasady : „kto pierwszy, ten lepszy”,lecz nikt z Was nie spotka się z odmową współpracy z naszej strony. Liczymy na zaangażowanie wielu przedsiębiorców. Wasz wielki atut to znajomość rynku regionalnego oraz NOWY wyrób którego nie ma konkurencja!

Warto też zwrócić uwagę na bardzo niskie koszty transportu elementów półproduktu z powodu małej wagi i pakietowania elementów surowych. Na dużej euro-palecie można zapakować elementy na ok. 100 m2 Ogrodzenia z przęsłami, słupami, bramą i furtką!