Ogrodzenia klasyczne i tradycyjne

Klasyczne ogrodzenia OGRO to ogrodzenia na lata. Dzięki swojemu charakterowi będą one cieszyły Państwa oko przez długi czas. W projekcie staraliśmy się zawrzeć piękno kutych, klasycznych ogrodzeń, a stosując nowoczesną technikę stworzyliśmy dla Państwa propozycję, która oprze się niejednej zmianie mód.

 

 

 

 

 

 

Obejrzyj galerię

Ogrodzenia nowoczesne

Nowoczesne ogrodzenia OGRO to nowa wersja naszych ogrodzeń. Dzięki swojej smukłości, delikatnej linii i braku grotów, świetnie komponują się z nowoczesną architekturą. Zachowując pierwiastek klasyki, bardzo dobrze sprawdzą się w każdej konfiguracji.

 

 

 

 

 

 

Obejrzyj galerię

Bramy i furtki

OGRO oferuje kompletne systemy ogrodzeniowe, w których skład wchodzą również bramy i furtki. Do wyboru mają Państwo zarówno klasyczne bramy dwuskrzydłowe jak i nowoczesne bramy przesuwne. Bramy i furtki występują w różnych wielkościach oraz wzorach.

 

 

 

 

 

 

Obejrzyj galerię

Ogrodzenia przemysłowe

W naszej ofercie znajdują się również ogrodzenia przemysłowe. Ogrodzenia przemysłowe OGRO to gwarancja i pewność na lata. Wytrzymałe i wzmocnione ogrodzenia zapewnią skuteczną ochronę Państwa terenu.

 

 

 

 

 

 

 

Obejrzyj galerię

Podmurówki

Ogrodzenia OGRO montowane są na stalowych słupkach, mogą być również wkomponowane we wszelkiego rodzaju murowane słupy. Począwszy od klinkieru aż po bloki granitowe czy też podmurówki, przęsła OGRO świetnie komponują się z wieloma rodzajami materiału.

 

 

 

 

 

 

Obejrzyj galerię

Technika i montaż

Zapewniamy Państwu kompleksową usługę. Począwszy od precyzyjnych pomiarów, poprzez wykonanie ogrodzenia zgodnie z Państwa sugestiami aż po w pełni profesjonalny i sprawny montaż.

 

 

 

 

 

 

 

Obejrzyj galerię